Przeczytaj raport i sprawdź, jak wydać książkę

czwartek, 19, luty 2015 21:27

Empirysta

Written by Wieszcz Narodowy
Rate this item
(2 votes)

Empirysta

"Postapokaliptyczna wizja świata po upadku cywilizacji.

Wszystko zaczęło się od rewolucji na Bliskim Wschodzie i globalnego kryzysu gospodarczego. Stopniowo upadały największe organizacje międzynarodowe, a ich miejsce zajęły sojusze o charakterze zbrojnym. To one przyczyniły się do rozpętania trzeciej wojny światowej, co stanowiło dopiero początek końca znanej nam cywilizacji. Pomimo zażegnania konfliktu pojawił się śmiercionośny wirus określony jako grypa radiologiczna.
Do 2050 roku ludzkość została zdziesiątkowana, a pozostali przy życiu musieli radzić sobie sami. Trzeba było wielu lat, aby zacząć budować nowy świat na zgliszczach starego.

Autor: Łukasz Okoński
Stron: 468
Format: 145x205.
ISBN: 978-83-7856-297-9.
Oprawa: Miękka.

Cena: 39,90 zł

 

Kup już teraz na:

 

Additional Info

  • Tytuł książki: Empirysta
  • Autor: Łukasz Okoński
  • Kategoria: Beletrystyka
  • Opis książki: Rok 2350 Minęły ponad trzy stulecia, odkąd zakończył się najkrwawszy spór w dziejach. Od tamtej pory dominuje prawo silniejszego, a każdy następny dzień jest walką o przetrwanie. W tej rzeczywistości musi odnaleźć się młody mężczyzna, który na domiar złego traci pamięć. Przemierzając pustynię przy paśmie gór Sierra Nevada, zastanawia się nad tym, kim jest, skąd pochodzi i jaki jest jego cel. Wbrew wszystkiemu nie zamierza się poddać i próbuje stawić czoła temu, co przygotował dla niego los."
  • Okładka: Okładka