Przeczytaj raport i sprawdź, jak wydać książkę

piątek, 09, maj 2014 11:54

Dwudziesta szósta ofiara

Written by Wieszcz Narodowy
Rate this item
(0 votes)

Dwudziesta szósta ofiara Monika Siuda

 
Autor: Monika Siuda.
Stron: 368.
Format: 145x205.
ISBN: 978-83-7856-204-7.
Oprawa: Miekka
Cena: 37.00
 
Raz po raz wołał Irmę, po czym przystawał na krótką chwilę i nasłuchiwał jakiejkolwiek odpowiedzi. A kiedy nic nie docierało do jego uszu, podejmował decyzję o dalszym biegu.
Wreszcie padł wyczerpany na kolana. Łapał ogromne hausty powietrza. Serce omal nie pękło mu z wysiłku. Był morderczo zmęczony. Kiedy wreszcie odzyskał możliwość oddychania w stosunkowo normalny sposób, zaczął płakać. Klęczał w środku lasu i łkał jak dziecko.
 
 
Niekiedy rzeczy banalnie proste okazują się być takie jedynie z pozoru. Kiedy to odkrywamy, czujemy zaskoczenie, że wnioski, jakie nasunęły się same i o których sądziliśmy, iż są jedynymi słusznymi, jawią się jako błędne.
Tak jest z tą książką. Pozornie proste odpowiedzi na pytania, które pojawiają się w trakcie jej czytania, tracą swój sens w miarę zgłębiania opowiedzianej w niej historii.
 
 
Kup już teraz na:
 

Additional Info

  • Tytuł książki: Dwudziesta szósta ofiara
  • Autor: Monika Siuda
  • Kategoria: Beletrystyka
  • Opis książki: Niekiedy rzeczy banalnie proste okazują się być takie jedynie z pozoru. Kiedy to odkrywamy, czujemy zaskoczenie, że wnioski, jakie nasunęły się same i o których sądziliśmy, iż są jedynymi słusznymi, jawią się jako błędne. Tak jest z tą książką. Pozornie proste odpowiedzi na pytania, które pojawiają się w trakcie jej czytania, tracą swój sens w miarę zgłębiania opowiedzianej w niej historii.
  • Okładka: Okładka
Last modified on piątek, 09, maj 2014 12:03