Przeczytaj raport i sprawdź, jak wydać książkę

środa, 02, kwiecień 2014 11:38

Dziura w bucie

Written by Wieszcz Narodowy
Rate this item
(2 votes)

Dziura w bucie

Paryż. Lato 2006 roku. Młoda kobieta zostaje skierowana na badania do szpitala psychiatrycznego. Nie ma świadomości, że jej umysł właśnie postanowił uciec od rzeczywistości w inny, mroczny świat z nieznanym ciemnym słońcem…

Tak mogłaby zacząć się przeciętna powieść… ale „Dziura w bucie” nie ma w sobie nic z przeciętności, jest bowiem niespotykanie wyjątkowa w swoim prawdziwym i wstrząsającym przekazie.
Autorka wciąga czytelnika w głąb swojego umysłu, relacjonując szczerze i otwarcie, a jednocześnie z niezwykłą lekkością pióra, trudną i bolesną walkę o siebie, swoje człowieczeństwo, tożsamość, swoje Ja.
Ta swoista autobiografia nie jest jednak tylko zapisem walki ze zbuntowanym umysłem.
To wielowątkowa powieść, z fascynującym wachlarzem zdarzeń i barwnych niepowtarzalnych postaci, z akcją, która trzyma w napięciu niczym najlepsza sensacja i nie pozwala odłożyć książki na półkę, dopóki się jej nie przeczyta do końca.

 

Autor: Magdalena Kobis
Stron: 260.
Format: 145x200.
ISBN: 978-83-7856-202-3.
Oprawa: twarda
Cena: 35.00

Przeczytaj więcej o autorze na jego stronie internetowej: magdalena-kobis.pl

 

 

Kup teraz na:

Additional Info

  • Tytuł książki: Dziura w bucie
  • Autor: Magdalena Kobis.
  • Kategoria: Beletrystyka
  • Opis książki: Paryż. Lato 2006 roku. Młoda kobieta zostaje skierowana na badania do szpitala psychiatrycznego. Nie ma świadomości, że jej umysł właśnie postanowił uciec od rzeczywistości w inny, mroczny świat z nieznanym ciemnym słońcem…
  • Okładka: Okładka
Last modified on środa, 02, kwiecień 2014 12:57