Przeczytaj raport i sprawdź, jak wydać książkę

środa, 07, sierpień 2013 09:17

Praca w grupie i nasz networking

Written by Wieszcz Narodowy
Rate this item
(2 votes)
Zakładam że jesteś już klubowiczem i masz spersonalizowane konto. 
Następnym krokiem jaki powinieneś/powinnaś zrobić, to zapoznać się z naszymi grupami i zapisać się do jednej lub kilku z nich. 
 
Na chwilę obecną przygotowaliśmy takie grupy jak:

Wiersze

Książki biznesowe

Przewodniki

Kryminał

Fantastyka

Romanse

Itd.

 
Zaproponowaliśmy taką klasyfikację grup, aby współpraca przebiegała sprawnie, a na portalu panował w miarę jakiś ład. 
 
Po co te grupy? Są to nasze grupy robocze, w których możemy zadawać pytania, dzielić się problemami dotyczącymi pracy nad książką w danej dziedzinie. Aby więc np. nie zanudzać autorów książek biznesowych zagadnieniami dotyczącymi dalszych losów wróżki czy maga – i odwrotnie – pisarzy beletrystyki nowymi trendami w public relations, wprowadziliśmy takie podziały. Ułatwi to komunikację, odszukanie wątku, a także pomoże na kontaktowanie się z ludźmi piszącymi w podobnych klimatach. 
W każdej grupie jest ta sama funkcjonalność – czyli możliwość publikowania ogłoszeń, postów, wstawianie zdjęć, filmów, ogłaszanie wydarzeń (np. tylko dla danej grupy), wysyłanie zaproszeń (dla członków grupy) oraz komentowanie prawie wszystkiego co się da. 
 
Każda grupa natomiast żyje swoim życiem i cechuje się innym temperamentem wynikającym z charakterów autorów w niej działających. 
 
Jeśli jesteś zainteresowany kilkoma zagadnieniami, często zupełnie odmiennymi, śmiało możesz aktywnie działać w obrębie wielu grup.  
 
 

Przeczytaj kolejne artykuły o tym co i jak można robić w naszym Klubie Pisarza w dziale "o klubie, czyli z czym to się je"

Last modified on środa, 07, sierpień 2013 09:24