Przeczytaj raport i sprawdź, jak wydać książkę

środa, 07, sierpień 2013 07:43

Przyłączysz się?

Written by Kacper Kucharski
Rate this item
(9 votes)

Witaj serdecznie w elitarnym i pierwszym w kraju Klubie Pisarskim o tak szerokim zasięgu. Tradycja zrzeszania się w kluby sięga tak daleko w historię, że nikt nie jest nawet w stanie określić kiedy to się zaczęło. Zalety uczestnictwa w klubach, stowarzyszeniach można by wymieniać godzinami, ale najbardziej oczywistymi wydają się być: czerpanie korzyści z pracy grupowej, z prawdziwej burzy umysłów, z wzajemnego wsparcia członków. Bycie klubowiczem to szansa na nawiązanie nowych kontaktów, przyjaźni, a poznani ludzie zostają bardzo dobrymi przyjaciółmi ze względu na fakt połączenia się ludzi o tych samych zainteresowaniach.

W przypadku Klubu Pisarza największą korzyścią jest pomoc i aktywne wsparcie w procesie twórczym, komentarze i recenzje ludzi z branży, cenne uwagi i dostęp do najwyższej klasy fachowców w swoich dziedzinach pisarskich.

Jeszcze nigdy wcześniej nie było możliwości tak łatwego skontaktowania się z innymi autorami książek i pobraniu rad od ludzi, których naprawdę szanujemy i cenimy ze względu na ich wiedzę i doświadczenie.

Klub Pisarza to projekt głównie wirtualny – określany w krajach angielskojęzycznych jako networking, ale nasi klubowicze spotykają się również cyklicznie podczas różnego rodzaju wydarzeń oraz zlotów i szkoleń.

Co da Tobie uczestnictwo w Klubie Pisarza?

Prestiż wynikający z posiadania tytułu członkowskiego

Możesz bezpłatnie kontaktować się ze wszystkimi innymi klubowiczami, zadawać im pytania, prosić o rady, dyskutować, komentować

Na bieżąco zdawaj relację z postępów w pracy nad Twoją nową książką, opisuj etapy promocji i chwal się osiągnięciami – w końcu zasłużonymi!

Promuj swoje dotychczasowe osiągnięcia wydawnicze, zdobywaj nowe recenzje, komentarze, a także nowych czytelników i polecających.

Buduj i wzmacniaj markę swojego nazwiska. Udzielając się aktywnie na naszym forum lub w luźnych dyskusjach i rozmowach pozostawiasz po sobie wrażenie – opinię człowieka bardzo mądrego, rzetelnego, pomocnego i specjalistę w swojej branży. To naprawdę owocuje szybciej niż się spodziewamy. Często udzielające się osoby i mające mądre rzeczy do powiedzenia zostają zapraszane do telewizji, udzielają wywiadów w gazetach lub są zapraszane na seminaria, szkolenia itp. Dzięki naszemu klubowi dasz się odkryć i poznać z Twojej najbardziej profesjonalnej strony.

Uczestnictwo w klubie bardzo mocno wpływa na jakość i wydajność pracy przy własnej książce. Gdy „zarzucasz” temat na forum, inni klubowicze zasypują Cię pomysłami, komentarzami, które pomagają np. wybrnąć z zastoju pisarskiego, braku weny i pomysłu na np. kolejny rozdział czy zakończenie.

Gdy podzielisz się z innymi np. kawałkiem swojej fabuły, inni klubowicze mogą wskazać Ci błędy w koncepcji, nielogiczne fragmenty, albo dodać kilka trafnych uwag, które dodadzą więcej smaku i emocji do Twojej historii; pamiętaj, że dwie głowy to nie jedna, a co, jeśli masz tych głów dziesiątki albo setki?

Uczestnictwo w klubie to również dostęp do korektorów, recenzentów, grafików, fachowców od składu DTP, którzy chętnie podpowiedzą co można by poprawić, udoskonalić, zrobić lepiej lub szybciej. - Klubowicze otrzymują również dostęp do branżowych szkoleń, filmów z seminariów stacjonarnych, webinariów, artykułów na tematy książek i pisarstwa.

Redaktorami w klubie są również pisarze, którzy mają w swoim dorobku wiele książek, które zostały bestselerami i osoby te bardzo chętnie podzielą się z Tobą swoimi sprawdzonymi sposobami na sukces.

Last modified on sobota, 14, wrzesień 2013 11:03
Kacper Kucharski

Kacper Kucharski

Lubię literaturę biznesową oraz mistycyzm

Website: casse.pl