Przeczytaj raport i sprawdź, jak wydać książkę

środa, 07, sierpień 2013 09:42

Dział filmy - naprawde warto!

Written by Kacper Kucharski
Rate this item
(1 Vote)
Zakładka „filmy” działa na podobnej zasadzie jak wcześniej omawiana zakładka „zdjęcia”. Tutaj również mile widziane będą wszelkiej maści relacje z wydarzeń związanych z rynkiem wydawniczym oraz Twoim życiem pisarza. Każdy filmik może być komentowany, zbierać „lubię” oraz zdobywać popularność, zarówno na portalu Klubu Pisarza jak i na youtube.
 
Nowym trendem obecnym od kilku lat jest prowadzenie wideo-bloga. Wiele znajomych nam osób zaczęło karierę i zaistniało w mediach prowadząc mini programy edukacyjne i paranaukowe na różne tematy. Popularne stały się wideo-blogi o modzie, gotowaniu, ale również są ciekawe kanały naukowe, historyczne, edukacyjne oraz profile szkoleniowców czy –  jak wolą się nazywać – coachów. Również w naszej branży pisarsko dziennikarskiej pojawiło się kilkanaście bardzo dobrych kanałów YouTube, na których autorzy podejmują się recenzji książek. Zapraszamy więc takie osoby do zamieszczania tego typu filmów również u nas i zdobycia statusu redaktora Klubu Pisarza. Zawsze to dodatkowe wyróżnienie i wartościowa pozycja do własnego portfolio. 
 
Jeśli jesteś autorem książki i z kolei Twoje dzieło było omawiane na takich filmach – również możesz podesłać nam link lub wrzucić tutaj taki film. 
 
Te wszystkie działania pozostawiają długotrwały ślad, mnożą informację o naszych książkach, o naszym nazwisku i będą mocno procentować w postaci licznych sprzedanych nakładów, a nam przyniosą długo oczekiwaną sławę. 
 
Last modified on środa, 07, sierpień 2013 09:55
Kacper Kucharski

Kacper Kucharski

Lubię literaturę biznesową oraz mistycyzm

Website: casse.pl