Przeczytaj raport i sprawdź, jak wydać książkę

poniedziałek, 19, styczeń 2015 14:41

Geny elfa

Written by Wieszcz Narodowy
Rate this item
(3 votes)

 

"PIERWSZA CZĘŚĆ DWUTOMOWEJ NIEZWYKLE WCIĄGAJĄCEJ POWIEŚCI, KTÓRA ODMIENI TWOJĄ CODZIENNOŚĆ!!!

Pewnego upalnego dnia ustabilizowane życie dwudziestodwuletniej Sonii ulega diametralnej zmianie. Dziewczyna w najśmielszych snach nie przewidywała dla siebie takiej przyszłości. Przez pasmo następujących tragedii i niesprawiedliwy los dojdzie do nieoczekiwanych wydarzeń. Świat fantazji znany jej z dziecięcych wyobrażeń stanie się realny.
W odległym wymiarze Sonia pozna tajemnicę, którą matka skrywała przez lata. Przeznaczenie postawi na jej drodze mężczyznę, dla którego w imię miłości gotowa będzie poświęcić własne życie. By zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim, przyjdzie zmierzyć się jej z bolesną prawdą. Odkryje w sobie nieznaną moc. Dobro stanie do walki ze złem. Wybór, jakiego dokona dziewczyna, zadecyduje o istnieniu...
Do jakich poświęceń zdolny jest człowiek w imię najwyższych wartości?
Czy miłość i poczucie odpowiedzialności za drugiego człowieka wystarczą, by zmierzyć się z przeznaczeniem?

OD TEJ KSIĄŻKI NIE SPOSÓB SIĘ ODERWAĆ!!!" 

 

Kup juz teraz na:

 

Additional Info

  • Tytuł książki: Geny elfa
  • Autor: Anna Orzołek
  • Kategoria: Beletrystyka
  • Opis książki: Pewnego upalnego dnia ustabilizowane życie dwudziestodwuletniej Sonii ulega diametralnej zmianie. Dziewczyna w najśmielszych snach nie przewidywała dla siebie takiej przyszłości. Przez pasmo następujących tragedii i niesprawiedliwy los dojdzie do nieoczekiwanych wydarzeń. Świat fantazji znany jej z dziecięcych wyobrażeń stanie się realny. W odległym wymiarze Sonia pozna tajemnicę, którą matka skrywała przez lata. Przeznaczenie postawi na jej drodze mężczyznę, dla którego w imię miłości gotowa będzie poświęcić własne życie. By zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim, przyjdzie zmierzyć się jej z bolesną prawdą. Odkryje w sobie nieznaną moc. Dobro stanie do walki ze złem. Wybór, jakiego dokona dziewczyna, zadecyduje o istnieniu... Do jakich poświęceń zdolny jest człowiek w imię najwyższych wartości? Czy miłość i poczucie odpowiedzialności za drugiego człowieka wystarczą, by zmierzyć się z przeznaczeniem?
  • Okładka: Okładka