Przeczytaj raport i sprawdź, jak wydać książkę

SPOTKANIA AUTORSKIE z… Mariuszem Boberem
Lis 28

SPOTKANIA AUTORSKIE z… Mariuszem Boberem

SPOTKANIA AUTORSKIE z… Mariuszem Boberem 28 listopada 2013, 18:00 RESTAURACJA „MAGIA” ul. Grodzka 2,...

 

SPOTKANIA AUTORSKIE z… Mariuszem Boberem 28 listopada 2013, 18:00 RESTAURACJA „MAGIA” ul....

Ładowanie mapy...
 • O autorze:

   

  Mariusz Bober, urodzony w Radzyniu Podlaskim w ‘76. Od niedawna mieszkaniec Lublina. 

  Z wykształcenia hotelarz, pedagog. Redaktor, dziennikarz. Autor książek: "Rzeczy prozą pisane" oraz „Pseudoporadnika jak stworzyć dobry wieczór autorski”.  Pasjonat szeroko rozumianego rozwoju  osobistego.  W swoim mieście Radzyniu, angażował się w szereg działań o charakterze społeczno-kulturalnym. Współzałożyciel Radzyńskiego Stowarzyszenia dla Kultury "Stuk-Puk", grupy rowerowej "Rowerowy Radzyń", „Klubu Kreatywnego”, był również redaktorem Kwartalnika Kulturalnego „Kozirynek”, nadal związany z „Konfraternią Kozirynek”.

  Bywa poetą, para się również innymi formami literackimi: wywiad, felieton, esej, powieść, opowiadanie, artykuł prasowy.  Publikuje w serwisie www.knowacz.pl i na autorskim blogu. Pojawia się również w innych pismach literackich. Zrealizował kilkadziesiąt wieczorów autorskich w różnych miastach Polski. Jego twórczość prezentowana była m.in. na antenie Polskiego Radia Rzeszów, TVP Szczecin. Od lat skupiony na realizacji autorskiego projektu „Polihistor Dom Twórczej Kariery”.  Specjalizuje się w coachingu twórczej kariery. Członek międzynarodowego leksykonu osobistości Hubners Who is Who. Więcej na blogu autora: www.mariuszbober.wordpress.com

   

  Fragmenty książki "Rzeczy prozą pisane"

  Była krucha jak wigilijny opłatek. Rozpuszczała się w ustach jak białe masło. Kiedy płakała rosy ustępowały jej pola. Kształt ramion sprawiał że płakały topole a wierzby plotły srebrne kosze na jej szaty. Strumyk ocierał się o jej stopy złociste miała. Talią bawiła się z linią horyzontu. Lało się białe wino. I była radość łąki i był śmiech ścieżki. Taka była bogini Wenus.

  http://mariuszbober.wordpress.com/ksiazka/

  „Uwierz swoim skrzydłom z Polihistorem” -  to autorski pomysł na cykliczne spotkania z twórcami w lubelskich zakamarkach. Połączyły nas wspólne pasje, marzenia, zainteresowania i miłość. Tak, bo bez miłości i pasji nic z tego by nie wyszło. Szczęśliwym trafem swoje siły połączyła Galeria AMW i Polihistor Dom Twórczej Kariery w osobach Anny Marii i Mariusza. Okazało się, że mamy bardzo podobne historie i podobne marzenia. Uwielbiamy rozwijać się, przekraczać granice niemożliwego i kochamy sztukę. A kiedy się spotkaliśmy, wszystko okazało się jasne!

   

  Zrodził się pomysł na cykliczne spotkania autorskie z ludźmi podobnymi do nas. Będziemy rozmawiać o tym, jak rozwijać swoje pasje i talenty. Poprzez nasz projekt chcemy Ci podać pomocną dłoń.  Czy warto robić to, co kochasz? Jasne, że tak! Trzeba oczywiście czasu, by swoje marzenia czy pasje przekuć na konkrety. My wiemy, że jest to możliwe.

   

  Poza spotkaniami w lubelskich przytulnych miejscach, realizujemy śmiały projekt w ramach którego POLIHISTOR proponuje m.in. autorskie warsztaty twórczej kariery. Planujemy stworzyć obiekt, który stanie się centrum wspierającym rozwój Twoich pasji i talentów.

  Zapraszamy na cykliczne spotkania w Lublinie ( i nie tylko), a artystów do owocnej współpracy. Kolejne spotkanie może być już z Tobą. Zainteresowany?

   

   

   

  Organizatorzy: 

  Galeria AMW 

  Anna Maria Woźniak

  +48 797 350 922

  kontakt@galeria-amw.pl

  www.galeria-amw.pl

  www.galeria-amw.blogspot.com

   

   

  POLIHISTOR

  Dom Twórczej Kariery 

  Mariusz Bober

  +48 503 548 935

  bober.mariusz@wp.pl 

  www.mariuszbober.wordpress.com

   

  Zapraszamy serdecznie!

  WSTĘP WOLNY

   

 • Kategoria
  Zloty i spotkania
 • Data i czas
  28-11-2013 18:00 - 28-11-2013 21:00
 • Lokalizacja i pełny adres
  RESTAURACJA „MAGIA” ul. Grodzka 2, Lublin
 • Administratorzy wydarzenia
  Mariusz Bober