Przeczytaj raport i sprawdź, jak wydać książkę

środa, 07, sierpień 2013 10:22

Twoi znajomi w Klubie Pisarza

Written by Kacper Kucharski
Rate this item
(0 votes)
Kolejnym  zagadnieniem jest zakładka Znajomi. Tutaj zarządzasz swoją grupą znajomych klubowiczów. W tym miejscu masz możliwość wyszukania nowego znajomego, wg. upodobań – np. pokaż osoby z Warszawy, pokaż same kobiety lub mężczyzn, ale przede wszystkim pokaż osoby, które piszą np. wiersze albo fantastykę. 
 
Pojawi nam się lista osób spełniających nasze oczekiwania i możemy wysłać tym osobom zaproszenie do zostania naszym znajomym. Zaproszona osoba otrzyma od nas wiadomość i zadecyduje czy nas zaakceptować. Zakładamy, że tak – i stajecie się znajomymi. To umożliwi np. dzielenie się prywatnymi wiadomościami, czatowanie, zapraszanie na osobiste wydarzenia lub pisanie treści widzianej tylko przez znajome nam osoby. 
 
Nie jest konieczne, byśmy mieli dodanych do znajomych wszystkich klubowiczów, ale prawdopodobnie im więcej, tym lepiej, dbajmy jednak, by to nie była tylko czysta statystyka, lecz prawdziwe relacje, bo przecież chodzi tutaj o wspólną pracę i zgraną społeczność. 
 

Przeczytaj kolejne artykuły o tym co i jak można robić w naszym Klubie Pisarza w dziale "o klubie, czyli z czym to się je

Last modified on środa, 07, sierpień 2013 12:50
Kacper Kucharski

Kacper Kucharski

Lubię literaturę biznesową oraz mistycyzm

Website: casse.pl
More in this category: « Wydarzenia - to jest to!