Przeczytaj raport i sprawdź, jak wydać książkę

ANNA LAURA SZARY thanks user 'Orcio' in the forum message ' Krew Druidów'. 5 lat temu
ANNA LAURA SZARY replied to the topic 'Przy jakiej muzyce piszecie' in the forum. 5 lat temu

Cisza to najgorsze przekleństwo tego świata. Ja nawet umierać bym chciała przy dźwiękach ulubionych utworów. Tym bardziej, pisać się nie da, w ciszy. Nic z tego nigdy dobrego nie wychodzi, i gdy później coś takiego czytam, to od razu ląduje to w koszu na śmieci. Osobiście nie pochwalam marnotractwa, więc jak mam pisać na siłę, pod presją, czy w warunkach, które mi nie odpowiadają, to wolę tego nie robić w ogóle.
Więcej

ANNA LAURA SZARY replied to the topic 'Przy jakiej muzyce piszecie' in the forum. 5 lat temu

Dobry Wieczór, w moim przypadku.
Ja jestem rockmenką, i to jest muzyka, która krąży w moich żyłach, zamiast krwii :P . Poza tym mój tata jest audiofilem, dlatego dorastałam słuchając naprawdę przeróżnej muzyki, z najdalszych zakątków świata. Dlatego też, nie skupiam się wyłącznie na jednym gatunku muzycznym, i choć kocham rocka, to w zależności od nastroju słucham tego, na co akurat mam ochotę. Jest jednak tak, że najlepsze utwory zawsze powstawały i wciąż powstają zawsze wtedy, gdy słucham muzyki filmowej, lub tej z gatunku New Age. Ubóstwiam Enyę, Lisę Gerrard.
Zawsze bliskie było mi wszystko to, co ponure, tajemnicze i mistyczne, i choć jestem wesołą wariatką, to jest to gdzieś we mnie mocno zakorzenione. Wtedy się wyciszam, i przenoszę do świata fantastyki. Moja wyobraźnia może wtedy przekraczać wszystkie granice, jeżeli takowe są akurat do przekroczenia. :)
Ostatnio mocno pobudza mnie utwór "I see fire" pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu "Hobbit - Pustkowie Smauga". Ponieważ znam książkę na pamięć, jak z resztą wszystko jedynego w swoim rodzaju Tolkiena, wiem czego dotyczy tekst utworu. Wraz z pierwszymi taktami od razu przenoszę się w magiczny świat elfów, magów i od razu moja wena nabiera innego, głębszego wymiaru.
Więcej

ANNA LAURA SZARY udostępnił(a) 20 zdjęć w albumie Po prostu - Ja. 5 lat temu

Zdjęcia są ładowane